Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Het meisje in het ijs van Robert Bryndza is verschenen! Een ijzersterkte thriller voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter.

  En jij kan deze thriller winnen!

De Boekerij heeft twee exemplaren van Het meisje in het ijs beschikbaar gesteld om te verloten onder onze lezers!

Wil jij kans maken geef ons dan antwoord op de volgende vraag:

Hoe heten het tweede en het derde deel van deze serie in de oorspronkelijke taal?





Wij verloten de twee exemplaren onder de inzenders van het goede antwoord. Vul in het invulveld hieronder het antwoord in. Vergeet niet je naam en adres in te vullen. Meedoen kan tot en met 24 januari 2018. Kort na deze datum maken we de winnaars bekend.



Vul hieronder je adresgegevens, je emailadres en antwoord in:

Naam:
Straat
Huisnr:
Postcode:
Woonplaats:
Emailadres:
Antwoord:
CAPTCHA Image
Typ bovenstaande code over: [ Nieuwe code ]
 
De nieuwste recensies >
Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Kloon
Lineke Breukel

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Zeg dat je van mij bent
Elisabeth Norebäck

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Blijf rustig
Maile Meloy

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Ommekeer
Sophie Ester

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Winternacht
Suzanne Vermeer

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Lech
Kiki van Dijk

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Mijn zus
Michelle Adams

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Vind mij
J.S. Monroe

Website Security Test