Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza
Deze actie is inmiddels gesloten

Het meisje in het ijs van Robert Bryndza is verschenen! Een ijzersterkte thriller voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter.

  En jij kan deze thriller winnen!

De Boekerij heeft twee exemplaren van Het meisje in het ijs beschikbaar gesteld om te verloten onder onze lezers!

Wil jij kans maken geef ons dan antwoord op de volgende vraag:

Hoe heten het tweede en het derde deel van deze serie in de oorspronkelijke taal?





Wij verloten de twee exemplaren onder de inzenders van het goede antwoord. Vul in het invulveld hieronder het antwoord in. Vergeet niet je naam en adres in te vullen. Meedoen kan tot en met 24 januari 2018. Kort na deze datum maken we de winnaars bekend.

De winnaars zijn:

- Annelies de Waal
- Mieke Koppers

Van harte gefeliciteerd!



De nieuwste recensies >
Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Doodsengel
Katrien van Effelterre

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Blinde drift
Belinda Bauer

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Vals leven
Pierre Lemaître

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Pretty Boy
Ingrid Oonincx

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Na 72 uur
Susie Steiner

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Panic Room
Robert Goddard

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Soms lieg ik
Alice Feeney

Website Security Test