Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza
Deze actie is inmiddels gesloten

Het meisje in het ijs van Robert Bryndza is verschenen! Een ijzersterkte thriller voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter.

  En jij kan deze thriller winnen!

De Boekerij heeft twee exemplaren van Het meisje in het ijs beschikbaar gesteld om te verloten onder onze lezers!

Wil jij kans maken geef ons dan antwoord op de volgende vraag:

Hoe heten het tweede en het derde deel van deze serie in de oorspronkelijke taal?





Wij verloten de twee exemplaren onder de inzenders van het goede antwoord. Vul in het invulveld hieronder het antwoord in. Vergeet niet je naam en adres in te vullen. Meedoen kan tot en met 24 januari 2018. Kort na deze datum maken we de winnaars bekend.

De winnaars zijn:

- Annelies de Waal
- Mieke Koppers

Van harte gefeliciteerd!



De nieuwste recensies >
Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

De straf die ze verdient
Elizabeth George

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Uitgeschakeld
Angelique Haak

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Door het vuur
Sandra Brown

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Keer niet terug
Clare Donoghue

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Uitgebroed
Pat Craenbroek

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Donker water
Robert Bryndza

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

De poppenspeler
Camilla Grebe

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Insomnia
Jilliane Hoffman

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Een wreed voorjaar
Lilian Schneider

Website Security Test