Jana Berzelius is terug!
Persbericht
Door: De Fontein Romans & Spanning op 11 mei 2017

Post mortem is de derde thriller van de zweedse Emelie Schepp, en wederom steengoed. Verplicht leesvoer voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.

Op een vroege ochtend wordt een vrouw zwaargewond en mishandeld aangetroffen in haar appartement in Norrköping. Ambulancebroeder Philip Engström probeert haar
leven te redden, maar het gaat mis. Kort daarna wordt een tweede slachtoffer op eenzelfde wijze aangetroffen en Philip begint te vermoeden dat de moorden te maken hebben met een geheim uit zijn verleden. Officier van justitie Jana Berzelius leidt het onderzoek en zij ziet al snel een patroon dat duidt op een seriemoordenaar. Ze is vastbesloten de dader te berechten. Maar Jana heeft zo haar eigen problemen: Danilo, de man die ze liever zou vergeten, is ontsnapt en dwingt haar, opnieuw,
haar grenzen – en de wet – te overtreden.









Post mortem
ligt vanaf 16 mei in de (web)winkel.




Emelie Schepp | Post mortem | 9789026142536 | € 19,99 | Verschijnt op 16 mei 2017


Nieuwsgierig? Klik hier voor een fragment.



  Over Emelie Schepp

Emelie Schepp groeide op in een klein stadje in het zuiden van Zweden. Ze werkte jarenlang als marketing- en communicatiespecialist maar was daarnaast altijd aan het schrijven. In 2015 brak ze door met haar thriller Memento, die met lovende kritieken werd overladen. In 2016 volgde Narcotica, het tweede boek over Jana Berzelius.


 ‘Met afgewogen, klare zinnen sleurt Schepp de lezer meteen het verhaal in.’
VN Detective Thrillergids

 ‘Soepele schrijfstijl, sterke plots en goed uitgewerkte karakters.’
 – Thrillerweb.nl

De Fontein Romans & Spanning



Bezoekersreacties:
ereader