Stormachtig Berlijn
Evi Dekker

Stormachtig Berlijn

bolcom.pngPrijs: 15.99

logo_bookspot_120x90_2018Prijs: 15.99

ISBN: 9789402708974

Uitgever: HarperCollins

Verschenen: november 2021

Pagina's: 320

Overige edities:

9789402762990
E-book


Omschrijving:
Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn. Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerper. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. 's Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoë. Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...






Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Nog lange niet

Nog lange niet
M.J. Arlidge
(Midprice)

Dag Zus

Dag Zus
Gerlinde Bouwman

Wiegelied

Wiegelied
Floris Kleijne
(E-book)

Zomerfeest bij gaslicht

Zomerfeest bij gaslicht
Floris Kleijne
(E-book)

Parijs

Parijs
Kiki van Dijk

Onder druk

Onder druk
Diverse auteurs

Obscuritas

Obscuritas
David Lagercrantz

Gstaad

Gstaad
Kiki van Dijk
(Goedkope editie)

Website Security Test