3 mei verschijnt Een andere waarheid van Lucie Whitehouse
Door: Uitgeverij De Fontein op 22 maart 2016

Een spannende thriller over liefde, leugens en alledaagse mensen in een bizarre situatie.

Op 3 mei verschijnt Een andere waarheid van Lucie Whitehouse. Een thriller voor de fans van Nicci French, Camilla Läckberg en Clare Mackintosh’ Mea culpa.

Hannah wil onder geen beding worden als haar moeder: een verbitterde, gescheiden vrouw. Maar als ze Mark ontmoet en een hartstochtelijke relatie met hem begint, zet ze alle bezwaren tegen een huwelijk opzij en trouwt met hem. Wanneer Mark op een dag niet thuiskomt van een zakenreis naar de VS, beginnen Hannahs angsten en twijfels te groeien. Waarom zeggen zijn collega’s dat hij in Rome was voor zijn werk? Waarom is er geen registratie van hem in het hotel waar hij zei te verblijven? En wie is de mysterieuze vrouw die hem al wekenlang blijkt te bellen? Hannah duikt dieper in het leven van haar man en wat ze ontdekt trekt alles in twijfel wat ze over hem dacht te weten. Is het dubbelleven dat hij leidt zijn manier om haar te beschermen, of is de waarheid nog duisterder dan ze kan vermoeden?


'Whitehouse heeft een intelligente thriller geschreven.'– Kirkus Review

'Alledaagse mensen in een bizarre situatie; Lucie Whitehouse bouwt de spanning goed op.' – The Observer

'Nagelbijtend spannend met een sterke plot.' – The Guardian


Een andere waarheid | Lucie Whitehouse | 9789032513160 | € 17,99 | Verschijnt op 3 mei 2016

Lees hier een fragment uit Een andere waarheid



  
  Lucie Whitehouse
  
  Lucie Whitehouse studeerde klassieke talen in Oxford. Ze woont afwisselend in New York en 
  Londen.

  Volg Lucie Whitehouse op Facebook en op Twitter

  © Polly Whitehouse











Uitgeverij De Fontein



Bezoekersreacties:

Kerstwinkel 2017