Een verslavende thriller met een geweldige twist
Persbericht
Door: De Fontein Romans & Spanning op 28 november 2017

Op 5 december verschijnt Mijn zus van Michelle Adams. Een sinister spel tussen twee zussen. Niets is wat het lijkt. Perfect voor de lezers van Clare Mackintosh en Ruth Ware!

Irini is een jonge anesthesist met een bewogen jeugd. Vlak voor haar vierde verjaardag is ze door haar ouders weggegeven aan een tante. Het hoe en waarom van de keuze haar te verstoten en haar zus te houden, heeft ze nooit begrepen. Haar oudere zus Elle neemt gedurende de jaren af en toe contact met haar op, maar dat loopt altijd verkeerd af. Wanneer Elle haar laat weten dat hun moeder is overleden, stemt Irini ermee in om naar huis te komen. Daar realiseert ze zich al snel dat het verleden van haar familie complexer is dan ze ooit had kunnen bedenken. Niet in de laatste plaats omdat ze de werkelijke drijfveer van haar ouders achterhaalt. Elle speelt ondertussen een sinister spel, waardoor Irini nu pas écht in de problemen komt…



Michelle Adams | Mijn zus | 9789026140518 | € 17,50 | Verschijnt op 5 december

Benieuwd? Lees hier een fragment.


De pers over Mijn zus

‘De setting, de plot, de personages: echt alles aan dit debuut is perfect. Michelle Adams is een groot talent!’ – Goodreads.com  

'Een verslavende thriller met een geweldige twist. De fans van Clare Mackintosh en S.K. Tremayne zullen ervan smullen.’ – Fantasticfiction.com

  Over Michelle Adams

Michelle Adams groeide op in Engeland en woont tegenwoordig op Cyprus. Sinds ze op haar negende voor het eerst Stephen King las, is ze verslaafd aan thrillers. Mijn zus is haar debuut.

De Fontein Romans & Spanning



Bezoekersreacties:

Kerstwinkel 2017