Het perfecte stel, de perfecte misdaad
Persbericht
Door: Karakter Uitgevers op 30 januari 2019

Op 21 februari verschijnt De duik van Catherine Steadman.

Als je één simpele keuze kon maken die je leven voor altijd zou veranderen, wat zou je dan doen? 


Een schokkende ontdekking tijdens een paradijselijke reis zet het leven van een perfect paar compleet op zijn kop. Een spannend psychologisch thrillerdebuut voor liefhebbers van Ruth Ware, Paula Hawkins en Shari Lapena.
 
 
Erin is een documentairemaker die op het punt staat door te breken. Haar man Mark is een knappe investeringsbankier met grote plannen. Om hun liefde te vieren gaan ze op een romantische reis naar het tropische eiland Bora Bora, waar ze genieten van de zon, het strand en elkaar. Maar dan, als ze gaan duiken in de helderblauwe zee, vinden ze iets in het water...

Het stel staat voor een gevaarlijke keuze: vertellen ze wat ze gevonden hebben of bewaren ze hun geheim? Als niemand anders ervan weet, kan er niets misgaan, toch? Maar dan slaat het wantrouwen toe.

‘Boeiend... met vaart geschreven, elegant onheilspellend... Steadman geeft deze roman scherpte, timing en intelligentie mee. De duik is een echte pageturner.’ – The New York Times 

‘Innemend... gedurfd... De dreigingen en verkeerde beslissingen volgen elkaar steeds sneller op, en wel op Bourne-achtige wijze... Steadman is een nieuwkomer om in de gaten te houden.’ – Publishers Weekly

De duik - Catherine Steadman - paperback ca. 376 blz. - ISBN 978 90 452 1623 2 - € 19,99

Karakter Uitgevers



Bezoekersreacties:

ereader
Website Security Test